Ladies Section 2021

Dates highlighted in blue = rained off

 Fixtures and Results 

*** Please Note -
All captains should check the fixture
 lists for the correct date for their matches.

                   
DIVISION 1 Away Team
Home Team
Davi
A Exet A Newt A NSC's A Seat A Torq A Vict A
David Lloyd Exeter A 5 Aug 9 Jul 24 Jun 10 Jun 15 Jul 3 Jun    
Exeter G & C Club A 14 Jun     24 May 26 Jul 17 May 28 Jun 5 Jul    
Newton Abbot A 28 Jul 23 Jun     2 6 4 Aug 2 Jun 11 Aug    
Newton St. Cyres A 24 May 7 Jun 28 Jun     31 May 4 5 28 May    
Seaton A 10 Aug 13 Jul 15 Jun 20 Jul     22 Jun 29 Jun    
Torquay A 17 May 8 0 19 Jul 5 Jul 24 May 26 Jul        
Victoria Park A 21 Jul 14 May 9 Jun 28 May 3 6 16 Jun        
                                 
   
DIVISION 2 Away Team
Home Team Budl A Dawl   Exet B Lymp A Samp A Sidm A Vict B    
Budleigh Salterton A 8 1 2 Jun 4 Aug 26 Jul 14 Jul 11 Jun    
Dawlish 29 Jun     8 Jun 0 8 18 May 20 Jul 3 Aug    
Exeter G & C Club B 18 Jun 26 May     5 May 16 Jun 4 Aug 7 Jul    
Lympstone A 23 Jun 7 Jul 28 Jul     21 Jul 9 Jun 19 May    
Sampford Peverell A 13 May 15 Jul 1 Jul 3 6     27 May 24 Jun    
Sidmouth A 5 Jul 9 Aug 21 Jun 14 Jun 23 Aug     28 Jun    
Victoria Park B 26 May 18 Jun 12 May 14 Jul 2 Jun 28 Jul        
                                 
  `
DIVISION 3 Away Team
Home Team Davi B King A Seat B Sidm B Teig A Tipt          
David Lloyd Exeter B 5 4 17 Jun 20 May 8 Jul 29 Jun        
Kingsteignton A 30 Jun     23 Jun 7 Jul 9 Jun 21 Jul        
Seaton B 25 May 18 Jul     4 Jul 25 Jul 8 Jun        
Sidmouth B 12 Jul 5 4 2 Aug     24 May 26 Jul        
Teign Valley A 25 Jun 28 Jul 6 Jun 16 Jun     16 Jul        
Tipton St.John 1 Jun 15 Jun 4 May 22 Jun 18 May            
                                 
   
DIVISION 4 Away Team
Home Team Budl B Lymp B Okeh A Torq B Will A            
Budleigh Salterton B 21 May 30 Jun 12 May 6 Aug            
Lympstone B 14 Jul     16 Jun 30 Jun 12 May            
Okehampton A 23 Aug 5 4     31 May 5 Jul            
Torquay B 6 Jul 8 Jun 20 Jul     18 May            
Willand A 2 Jul 4 Jun 25 Jun 16 Jul                
                                 
                                 
DIVISION 4 - Extra Matches
Home Team Budl B Lymp B Okeh A Torq B Will A            
Budleigh Salterton B 21 Jun         11 Aug            
Lympstone B     4 Aug 7 3
Okehampton A 7 Jun         9 Aug                
Torquay B 27 Jul             15 Jun            
Willand A     23 Jul 25 Jun                    
   
DIVISION 5 Away Team
Home Team Bove A Exet C Newt B Okeh B Samp B Seat C Will B    
Bovey Tracey A 28 Jul 18 Aug 19 May 4 Aug 21 Jul 23 Jun    
Exeter G & C Club C 2 Jul     28 May 14 May 25 Jun 21 May 23 Jul    
Newton Abbot B 7 Jul 9 Jun     21 Jul 26 May 16 Jun 30 Jun    
Okehampton B 14 Jul 7 Jul 2 Jun     30 Jun 26 May 16 Jun    
Sampford Peverell B 10 Jun 17 Jun 29 Jul 3 Jun     8 Jul 20 May    
Seaton C 4 Jun 16 Jul 6 Aug 25 Jun 14 May     11 Jun    
Willand B 29 May 5 Jun 0 8 12 Jun 17 Jul 31 Jul        
                                 
   
DIVISION 6 Away Team
Home Team Bove B Davi C Kings B Sidm C Teig B Wood          
Bovey Tracey B 8 3 9 Jun 7 Jul 26 May 2 Jun        
David Lloyd Exeter C 30 Jun     26 May 14
Jul
12 May 19 May        
Kingsteignton B 31 Jul 19 Jun     26 Jun 17 Jul 8 May        
Sidmouth C 14 May 11 Jun 4 Jun     23 Jul 18 Jun        
Teign Valley B 18 Jun 7 Jul 17 May 28 Jun     30 Jul        
Woodbury 24 Jun 22 Jul 1 Jul 27 May 10 Jun            
                                 
                                 
   
                                 
 
 



Top of Page